Karel Šafář - Legenda o zrodu

10x suchá jehla, 20x18 cm v papírových deskách, 43x30 cm. Signovány vpravo dole K. Šafář. Ruční papír.

Pozn.: Desky mírně poškozeny.

o autorovi: 1938-2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

24408. Legenda o zrodu
Dražba ukončena:14.11.2018 21:55:25
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč