Karel Šafář - Hrušky

Olej na plátně, 30x20 cm. Signováno vlevo dole Šafář. Nerámováno.

o autorovi: 1938-2016

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč

301129. Hrušky
Dražba ukončena:01.10.2019 20:03:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 900 Kč