Karel Rélink

60863. V cizích službách

popis: Olej na plátně, 100x75 cm. Signováno vpravo dole Karel Rélink 1931. Rámováno.
Dílo kontroverzního autora je malířsky kvalitně provedené. Scéna zachycuje historický námět a je velmi působivá. Obraz je vhodně adjustován.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1880, Praha - 1945, Křivoklát

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

dražba ukončena: 30.06.2021 22:17:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 12 000 Kč