Akvarel, 20x30 cm. Signováno vlevo dole K. Rélink. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1880, Praha - 1945, Křivoklát
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.