Karel Rélink - Šohaj pod horami

Kombinovaná technika, 56x45 cm. Signováno vlevo dole K. Rélink. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1880, Praha - 1945, Křivoklát

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

84257. Šohaj pod horami
Dražba ukončena:12.10.2022 21:04:23
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč