Karel Rélink - Portrét muže (Ringhoffer?)

Kresba tužkou, 36x25 cm. Signováno vpravo dole Karel Rélink 1921. R8m.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

o autorovi: 1880, Praha - 1945, Křivoklát

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 45 000 Kč.

26556. Portrét muže (Ringhoffer?)
Dražba ukončena:17.01.2019 18:20:01
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 17.01.2019 18:15:01 1968