Karel Prášek - Peinture n. 120

Olej na plátně, 39x30 cm. Signováno vlevo nahoře KP 76. Nerámováno.

Nejdelší strana: 39 cm

o autorovi: 1950
Studoval malbu na École Supérieure des Beaux Arts u prof. Singiéra a souběžně grafiku na École des Beaux Arts u prof. Jamese. Člen Nového sdružení pražských umělců, od r. 1993 spolupracuje s francouzskou tvůrčí skupinou Indigo. Zabývá se kresbou, malbou, grafikou a interiérovou tvorbou. Vystavoval v Čechách i ve Francii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

88608. Peinture n. 120
Dražba ukončena:22.01.2023 20:45:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč