Olej na plátně fixovaném na sololitu, 24x33 cm. Monogramováno dole uprostřed KP 03. Nerámováno.
o autorovi: 1950
Studoval malbu na École Supérieure des Beaux Arts u prof. Singiéra a souběžně grafiku na École des Beaux Arts u prof. Jamese. Člen Nového sdružení pražských umělců, od r. 1993 spolupracuje s francouzskou tvůrčí skupinou Indigo. Zabývá se kresbou, malbou, grafikou a interiérovou tvorbou. Vystavoval v Čechách i ve Francii.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.