Karel Prášek - Mini V.N. I.

Olej na plátně fixovaném na sololitu, 24x33 cm. Monogramováno dole uprostřed KP 03. Nerámováno.

o autorovi: 1950
Studoval malbu na École Supérieure des Beaux Arts u prof. Singiéra a souběžně grafiku na École des Beaux Arts u prof. Jamese. Člen Nového sdružení pražských umělců, od r. 1993 spolupracuje s francouzskou tvůrčí skupinou Indigo. Zabývá se kresbou, malbou, grafikou a interiérovou tvorbou. Vystavoval v Čechách i ve Francii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč.

307333. Mini V.N. I.
Dražba ukončena:17.01.2021 20:06:34
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč