Nejdelší strana: 65 cm
Dřevoryt kolorovaný, 28x43 cm. Signováno v tisku. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci