Karel Polabský

66352. V přístavu

popis: Olej na kartonu, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Polabský. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

zbývá: 1 dnů, 8 hodin

konec dražby: 26.09.2021 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč