Karel Polabský - Bárky v přístavu

Olej na kartonu. 62x83cm. Signováno vpravo dole Polabský. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1903 - ?
Malíř, vlastním jménem Novotný. Pobýval studijně ve Francii, Itálii, Švýcarsku a Německu. Věnoval se krajinomalbě, maloval přímořské a pražské motivy. Zabýval se také sakrální tématikou.

304792. Bárky v přístavu
Dražba ukončena:12.05.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 12.05.2020 19:54:16 4156