Karel Petrbauer - Svážení úrody

Olej na plátně, 67x98 cm. Signováno vpravo dole K. Petrbauer. Rámováno.

Stav: Malba poškozena.

Pozn.: Restaurováno.

Nejdelší strana: 110 cm

90454. Svážení úrody
Dražba ukončena:26.02.2023 20:35:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč