Karel Petrbauer - Pasáčci u ohýnku

Olej na plátně, 38x48 cm. Signováno vpravo dole K. Petrbauer. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

304126. Pasáčci u ohýnku
Dražba ukončena:22.03.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:1 200 Kč