Karel Pauzer - Gesto

Detail položky

Detail položky

Lept, 45x52 cm. Signováno tužkou vpravo dole Pauzer 1974. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 69 cm

 

o autorovi: 1936
Sochař, keramik, restaurátor, grafik, kreslíř. Studoval na Střední průmyslové škole bytové kultury a na VŠUP v Praze u J. Kavana. Pracuje s hlínou, cementem, pryskyřicí nebo kovem, materiály patinuje a konzervuje, také polychromuje. Je členem obnovené Umělecké besedy, s níž vystavuje. Jeho práce jsou zastoupeny v NG v Praze a v dalších českých i zahraničních galeriích.

vydraženo doporučujeme
106100. Gesto
Dražba ukončena:26.11.2023 21:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
500 Kč 20.11.2023 21:48:12 7055