Karel Oberthor - Za svitu měsíce

Litografie, 20x30 cm. Signováno dole uprostřed tužkou K. Oberthor 66. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

73533. Za svitu měsíce
Dražba ukončena:16.03.2022 22:12:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč