Karel Oberthor - Za svitu měsíce

Litografie 37/100, 26x36 cm. Signováno tužkou dole uprostřed K. Oberthor 89. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen. Papír místy mírně poškozen.

Nejdelší strana: 57 cm

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

84310. Za svitu měsíce
Dražba ukončena:12.10.2022 21:53:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 900 Kč