Karel Oberthor - Volavka

Litografie, 40x23 cm. Signováno dole uprostřed tužkou K. Oberthor 78. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

70797. Volavka
Dražba ukončena:13.01.2022 21:31:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 700 Kč