Karel Oberthor - Vodníkovo slůně

Pozn.: Číslováno 58/60.

Litografie, 34x28 cm. Signováno dole uprostřed tužkou K. Oberthor 74. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

76444. Vodníkovo slůně
Dražba ukončena:11.05.2022 20:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč