Karel Oberthor

61047. Vichřice u Černého jezera

popis: Kombinovaná technika, 30x40 cm. Signováno vpravo dole K. Oberthor 1988. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

dražba ukončena: 01.07.2021 21:50:34

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 6 000 Kč