Karel Oberthor - V zahradě zasněného harlekýna

Litografie, 39x44 cm, signováno dole uprostřed K. Oberthor 73, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

12594. V zahradě zasněného harlekýna
Dražba ukončena:21.09.2017 20:20:23
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:3 800 Kč