Karel Oberthor - V zahradě bílého leknínu

Litografie, 4/100, 15x25 cm. Signováno dole uprostřed tužkou K. Oberthor 71. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

59472. V zahradě bílého leknínu
Dražba ukončena:12.05.2021 22:02:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč