Kombinovaná technika, 51x68 cm. Nesignováno. Rám, sklo.
Kombinovaná technika, 51x68 cm. Nesignováno. Rámováno pod sklem.
Typický námět koní zobrazený symbolistickým pojetím, který je pro autora určující, dává prostor pro fantazii pozorovatele. Zde v kontrastu pokojného postoje bílého koně k aktivnímu černo červenému lze spatřit symboliku lidské duše a jejích klidných i prudkých aspektů ve vzájemné symbióze. Doporučujeme barevně výrazné dílo oblíbeného autora, jehož rukopis je nezaměnitelný.
o autorovi: 1921 - 1996
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč