Karel Oberthor - V malém zálivu na Jadranu

Linoryt,18/50, 20x65 cm. Signováno uprostřed tužkou K. Oberthor 68. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

47116. V malém zálivu na Jadranu
Dražba ukončena:15.07.2020 23:14:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč