Karel Oberthor - V kavárně

Litografie, 36x43 cm. Signováno vpravo dole tužkou K. Oberthor 48. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Pouze jeden kus.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

61242. V kavárně
Dražba ukončena:14.07.2021 20:15:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč