Karel Oberthor

64929. V automatu na polévce

popis: Pastel, 38x24 cm. Signováno dole uprostřed K. Oberthor 49. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

zbývá: 0 dnů, 22 hodin

konec dražby: 29.09.2021 20:50:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 600 Kč