Karel Oberthor - Tři králové

Kombinovaná technika. 22x77 cm. Signováno dole uprostřed K. Oberthor 68. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

40872. Tři králové
Dražba ukončena:26.02.2020 21:09:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč