Karel Oberthor

41792. Šumavská zima (Svatba)

popis: Litografie 57/100, 20x62 cm. Signováno dole uprostřed K.Oberthor. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen, pasparta mírně znečištěna.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

dražba ukončena: 12.03.2020 21:10:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč 01.03.2020 20:40:27 4072
600 Kč 27.02.2020 12:15:36 6021