Karel Oberthor - Stádo koní

Nejdelší strana: 41 cm

Litografie, 35/50, 13x23 cm. Signováno dole uprostřed tužkou K. Oberthor 70. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

73565. Stádo koní
Dražba ukončena:16.03.2022 22:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč