Karel Oberthor - Sršňák

Litografie, 1/25, 48x32 cm. Signováno dole uprostřed tužkou K. Oberthor 70. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

60403. Sršňák
Dražba ukončena:16.06.2021 21:48:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč