Litografie, 21x64 cm obě. Obě signovány dole uprostřed K. Oberthor. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1921 - 1996
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč