Karel Oberthor - Slunečnice

Litografie, 50x35 cm. Signováno dole uprostřed tužkou K. Oberthor 70. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

56802. Slunečnice
Dražba ukončena:17.03.2021 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč