Karel Oberthor - Poníci v cirkuse

Litografie, 39x44 cm. Signováno tužkou dole uprostřed K. Oberthor. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

86761. Poníci v cirkuse
Dražba ukončena:20.11.2022 20:39:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč