Karel Oberthor - Podzimní slunce

Litografie 66/100, 26x35 cm. Signováno tužkou dole uprostřed K. Oberthor 86. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

89326. Podzimní slunce
Zbývá:2 dnů, 21 hodin
Konec dražby:29.01.2023 20:14:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 200 Kč