Karel Oberthor - Podzim na pastvinách

Litografie, 32x44 cm. Signováno tužkou dole uprostřed K. Oberthor 79. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

83191. Podzim na pastvinách
Dražba ukončena:14.09.2022 22:22:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč