Karel Oberthor - Noční zahrada

Nejdelší strana: 70 cm

Litografie, 20x62 cm. Signováno dole uprostřed tužkou K. Oberthor 72. Pasparta, sklo.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

76732. Noční zahrada
Dražba ukončena:12.05.2022 22:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč