Karel Oberthor - Na pastvě

Litografie, 32x34 cm. Signováno dole uprostřed tužkou K. Oberthor 80. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

60503. Na pastvě
Dražba ukončena:17.06.2021 20:48:51
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 500 Kč