Karel Oberthor - Milostní koně

Litografie, 1/1, 20x63 cm. Signováno dole uprostřed tužkou K. Oberthor 71. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

59310. Milostní koně
Dražba ukončena:12.05.2021 19:19:55
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 800 Kč