Karel Oberthor

59310. Milostní koně

popis: Litografie, 1/1, 20x63 cm. Signováno dole uprostřed tužkou K. Oberthor 71. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

zbývá:

konec dražby: 12.05.2021 19:12:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč