Karel Oberthor

60268. Let černých ptáků

popis: Litografie, 47x32 cm. Signováno dole uprostřed tužkou K. Oberthor 76. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

dražba ukončena: 16.06.2021 19:41:41

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 600 Kč