Karel Oberthor - Kytice ve váze

Litografie, 31/700, 58x28 cm. Signováno dole uprostřed tužkou K. Oberthor 69. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

61607. Kytice ve váze
Dražba ukončena:27.06.2021 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč