Karel Oberthor

61607. Kytice ve váze

popis: Litografie, 31/700, 58x28 cm. Signováno dole uprostřed tužkou K. Oberthor 69. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

dražba ukončena: 27.06.2021 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 900 Kč