Karel Oberthor - Konvolut 2 litografií

Litografie, obě 10x16 cm. Signovány dole uprostřed tužkou K. Oberthor 80. Číslovány. Pasparty, skla.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

76702. Konvolut 2 litografií
Dražba ukončena:12.05.2022 21:41:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč