Karel Oberthor - Konvolut 2 grafických prací

Litografie, od 11x9 cm do 19x8 cm. Signovány tužkou K. Oberthor. Zaskleny.

Pozn.: 1x sklo prasklé.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

95931. Konvolut 2 grafických prací
Dražba ukončena:28.05.2023 21:38:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč