Karel Oberthor

69435. Konvolut 10 Ex libris

popis: Litografie, všechny 56/120. Signovány tužkou K. Oberthor 91. Volné listy.

Pozn.: Vydáno v nákladu 120 kusů.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

zbývá: 8 dnů, 7 hodin

konec dražby: 08.12.2021 20:35:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 14.11.2021 22:48:06 8201