Karel Oberthor - Koně

Litografie, 17x70 cm. Signováno tužkou dole uprostřed K. Oberthor 67. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

84214. Koně
Dražba ukončena:12.10.2022 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč