Karel Oberthor - Koně

Litografie, 17x70 cm. Signováno tužkou dole uprostřed K. Oberthor 67. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

doporučujeme
84214. Koně
Zbývá:9 dnů, 20 hodin
Konec dražby:12.10.2022 20:17:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:800 Kč