Karel Oberthor - Koně

Litografie, 21x42 cm. Signováno dole uprostřed K. Oberthor 83. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

31710. Koně
Dražba ukončena:15.05.2019 21:01:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč