Karel Oberthor - Klaun

Olejová tempera, 32x24 cm. Signováno vpravo dole K. Oberthor. Rámováno.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

63526. Klaun
Dražba ukončena:25.08.2021 21:48:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč