Karel Oberthor - Klaun

Litografie, 65/120, 42x28 cm. Signováno dole uprostřed tužkou K. Oberthor. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

52581. Klaun
Dražba ukončena:12.11.2020 21:57:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč