Karel Oberthor

57997. Hrdopíšci

popis: Litografie, 42x32 cm. Signováno dole uprostřed tužkou K. Oberthor 94. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

zbývá: 1 dnů, 2 hodin

konec dražby: 14.04.2021 19:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 4 300 Kč