Karel Oberthor - Filtrohlavec Artur

Litografie, 55x43 cm. Signováno tužkou dole uprostřed K. Oberthor 93. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Číslováno 18/30.

Nejdelší strana: 74 cm

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

73465. Filtrohlavec Artur
Dražba ukončena:16.03.2022 21:08:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč