Karel Oberthor

62878. Dva koníci

popis: Litografie, 43x66 cm. Signováno dole uprostřed tužkou K. Oberthor 69. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč

dražba ukončena: 11.08.2021 21:57:11

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 5 500 Kč