Karel Oberthor - Dva koně

Litografie 29/40, 26x34 cm. Signováno dole uprostřed K. Oberthor 92. Paspartováno.

o autorovi: 1921 - 1996

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

44532. Dva koně
Dražba ukončena:13.05.2020 22:04:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč